Konečně - online koučink pro  ženy, které chtějí od života víc!

Členství v tomto on-line koučinkovém klubu je pro ty ženy, které chtějí zapracovat na sobě, objevit svůj smysl života a vytvořit si harmonický vztah plný vášně.  Osobní růst pro ženy je určen těm ženám, které se nejenom dokáží nadchnout pro pozitivní změnu ve svém životě, ale jsou i ochotné udělat všechno pro to, aby se tato změna uskutečnila. Během koučinku získáte mentální klaritu, naladíte se na pozitivní výsledek a zničíte překážky, které Vás doposud držely zpátky.

Kontaktní údaje
Full Name:
Email Address:
Phone Number:
Fakturační adresa
Ulice a číslo domu:
Město:
Země:
Vyberte stát:
Poštovní směrovací číslo
Vaše kreditní karta
Číslo kreditní karty:
CVC kód:
Měsíc expirace:
Rok expirace:
Položka
Cena
Kč550 every month
V případě technických problémů mě prosím kontaktujte na jana@janasneeweisova.com
Tady je pouze zlomek toho, co získáte, když se připojíte do online koučinkového klubu "Osobní růst pro ni":
 • ​​1 hodinu týdně on-line koučinku. Koučink bude živý, v reálném čase - interaktivní. Každé úterý od 19 h.
 • Přístup do soukromé facebookové skupiny, kde spolu s Vámi budou pouze další členky klubu "Osobní růst pro ni". Můžete tak navázat kontakty spolu s podobně založenými ženami, které Vás budou ochotné vyslechnout, poradit a podpořit. 
 • Klub určený exkluzivně ženám. To nám umožní komunikovat spolu otevřeně, na bezpečné a nekonkurenční půdě. 
 • ​Zachování původní motivace. Určitě jste to již zažila, že se pro něco nadchnete, ale již za týden ve svém úsilí polevíte. Pravidelný týdenní koučink + každodenní podpora v podobě facebookové skupiny Vás udrží plné nadšení a energie. 
 • ​Zkvalitnění partnerských vztahů. Naučíte se, jak porozumět dynamice vztahů natolik, že si je budete již jen užívat.
 • Snížení pocitů úzkosti a nejistoty
  Tím, že naleznete svůj smysl života a zaměříte se na osobní růst, Vaše nejistota bude postupně přetavena na jistotu a jasný cíl. To Vám zároveň dodá sebedůvěru a zvýší vnímání vlastní hodnoty. 
Plus, pokud se přidáte již dnes, získáváte ještě tyto bonusy: 
 • Videozáznam z každého koučinku. Odpadne Vám tak zápis a také, pokud byste se náhodou nestihla připojit, o koučink nepřijdete.
 • MP3 záznam z každého koučinku. Budete si tak moci koučink poslechnout třeba z Vašeho mobilu nebo MP3 přehrávače a přitom si třeba i zacvičíte.
 • 20 minut OTÁZEK a  ODPOVĚDÍ  ke každému koučinkovému modulu.

NIC NERISKUJETE!
100 % ZÁRUKA SPOKOJENOSTI

Vrácení peněz

Pokud budete implementovat VŠE, co Vás naučím, a žádný pozitivní výsledek se ve Vašem životě nedostaví, vrátím Vám peníze zpět. 

Bezpečná platba

Každá objednávka je zprocesována přes bezpečnou, 256-bitovou zakryptovanou platební bránu, aby Vaše soukromí bylo zabezpečeno.
PROHLÁŠENÍ
Veškerá rizika plynoucí z používání této webovské stránky včetně nástrojů a informací obdržených od Jany Šneeweisové bere na sebe uživatel této webovské stránky. Tato webosvká stránka včetně nástrojů a informací poskytnutých Janou Šneeweisovou slouží čistě pro účely informativní a nenahrazují jakoukoulo lékařskou péči nebo léčbu.  Autorka na sebe nebere jakoukoli zodpovědnost k jakékoli osobě týkající se možných zdravotních následků uživatele této webovské stránky. 

Copyright Statement
@Jana Sneeweisova
All rights reserved.