NĚCO MÁLO O MNĚ

Jmenuji se Jana Šneeweisová a jsem koučka, maminka tří kluků, manželka jednoho super chlapa a bývalá brand managerka. 

Když jsem v roce 2010 ocházela na mateřskou dovolenou, předpokládala jsem, že se brzy zase do práce a k marketinku vrátím. Čekala mě ale jiná cesta. 

Začalo to vše již prvním porodem. První syn se na poslední chvíli rozhodl, že se v bříšku otočí "na štorc" a z plánovaného přirozeného porodu byl náhle porod císařským řezem. Vzhledem k tomu, že jsem chtěla další děti rodit přirozeně, vrhla jsem se do průzkumu trhu, svých možností a na cestu sebevzdělávání.

Naučila jsem se vytvářet si autohypnózu, dozvěděla jsem se vše o porodech a další syny jsem již porodila přirozeně.

V roce 2013 jsem se dala na cestu raw veganství a jsem raw vegankou dodneška. 

Vzhledem k tomu, že po celý život ke mně chodí lidé pro radu a také proto, že mi pozice ve vedení lidí chyběla, začala jsem se aktivně zajímat o psychologii, motivaci a koučink zaměřený na řešení.

Celých posledních 10 let jsem intenzivně sledovala práci Tonyho Robbinse,  Wayne Dyera, Deana Graziosiho, Russela Brunsona, Cloé Madanes, Magali Payshi a Esther Perel. Když se mi v roce 2018 naskytla příležitost zapojit se do studia na Robbins-Madanes Training Centre, s nadšením jsem ji využila, po roce složila závěrečné zkoušky a stala se certifikovaným koučem. 
Powered By ClickFunnels.com